-
جشن بزرگ یلدا در بام‌لند

جشن بزرگ یلدا در بام‌لند

1396/9/27 15:21
مجتمع تجاری تفریحی بام‌لند به مناسبت شب یلدا ویژه برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوعی را به مدت سه شب و به صورت رایگان از 29 دی تا یکم آذر برگزار می‌کند. اجرای موسیقی، نمایش عروسکی و قصه‌گویی از جمله برنامه‌هایی هستند که امکان تجربه‌ی یلدایی متفاوت را در مجموعه‌ی بام‌لند و در کنار دریاچه‌ی خلیج فارس فراهم می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بام‌لند؛ آیین شب یلدا از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی همواره فرصت و بهانه‌ای برای دورهمی خانواده‌های ایرانی بوده است تا پیر و جوان در بلندترین شب سال گرد هم بیایند و با شعر، قصه و موسیقی یک شب پرخاطره را بسازند.
امسال مجتمع تجاری تفریحی بام‌لند به مناسبت شب یلدا در نظر دارد به مدت سه شب برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری را در قالب جشنواره‌ی یلدا در فضای باز این مجموعه برگزار کند. برنامه‌ای که امکان دورهمی، خرید، موسیقی، نمایش و تجربه‌ی فضا و منظره‌ی متفاوتی در تهران را برای خانواده‌ها فراهم می‌کند.
اجرای تئاتر عروسکی، اجرای سه کنسرت موسیقی از سوی گروه‌های مختلف، حضور گروه‌های موسیقی خیابانی و اجراهای گوناگون در بخش‌های مختلف مجموعه، قصه‌گویی و نقالی برای کودکان، نمایش ماشین‌های کلاسیک، ایستگاه نقاشی، و... از جمله برنامه‌هایی هستند که برای جشنواره‌ی یلدای بام‌لند در نظر گرفته شده‌اند.
علاقه‌مندان می‌توانند چهارشنبه تا جمعه (29 آذر تا یکم دی) از ساعت 18 تا 22 به مجتمع تجاری تفریحی بام‌لند واقع ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑﻠﻮار ﮐﺎﺷﺎن، میدان موج، خیابان موج، بلوار صدف مراجعه کنند.
شایان ذکر است ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد و شرکت در این برنامه‌ها رایگان است.

آخرین اخبار