-
گروه‌های موسیقی به بام‌لند می‌آیند

گروه‌های موسیقی به بام‌لند می‌آیند

1396/9/29 14:28
در جشنواره‌ی یلدای بام‌لند سه گروه موسیقی «بیداد»، «پارکینگ» و «کسرا عزیزا» و چندین گروه موسیقی خیابانی به مدت سه شب (29 آذر تا یکم دی) در آمفی‌تئاتر بام‌لند اجرا دارند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بام‌لند؛ به مناسبت شب یلدا در مجتمع تجاری تفریحی بام‌لند، جشنواره‌ی یلدای بام‌لند به مدت سه شب با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.
برهمین اساس سه گروه موسیقی «بیداد»، «پارکینگ» و «کسرا عزیزا» در این سه شب هر کدام دو اجرا دارند.
گروه موسیقی «بیداد» فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد. بيداد سرپرست این گروه، خواننده سنتی و آواز تلفیقی، آهنگ‌ساز، تنظیم‌کننده، شاعر و صدابردار است که از سال 84 فعالیت می‌کند. روزبه زرعی، نوازنده‌ی سازهای کوبه‌ای؛ آیدین ترکیان، نوازنده‌ی کمانچه؛ سیروس مهاجری، نوازنده‌ی بیس و پیانو ایرانی؛ امین مغانی، نوازنده‌ی گیتار فلامنکو، الکتریک، آهنگ‌ساز، تنظیم‌کننده و صدابردار و پژمان اژدر، پیانیست و نوازنده‌ی سینتی سایزر اعضای این گروه هستند.
اجرای گروه «بیداد» چهارشنبه و جمعه‌ی این هفته (29 آذر و یکم دی) به ترتیب از ساعت 19:30 و 20:30 در آمفی‌تئاتر برگزار می‌شود.
گروه موسیقی «پارکینگ» در سبک بلوز از سال 90 فعالیت می‌کند. در این گروه سه نفره صادق حسین، آهنگ‌ساز، خواننده و گیتاریست سرپرستی گروه رابرعهده دارد. محسن حسین، درامر و حامد فاضلی، بیسیست این گروه هستند. مهسا شیخی نیز به عنوان مدیر هنری گروه با آن‌ها همکاری دارد. نخستین آلبوم رسمی پارکینگ مراحل دریافت مجوز را طی می‌کند. پیش‌تر این گروه چند اجرا در تئاتر مستقل تهران و مکتب تهران داشته‌اند. دیگر اجراهای این گروه در موسسه‌های فرهنگی و هنری یا کافه‌ها و سالن‌های خصوصی بوده است. گروه پارکینگ در زمینه‌ی موسیقی تئاتر در سال 94 و برای نمایش«هملت دبستانی» و نمایش «آدم آدم است» سال 96 فعالیت کرده است.
این گروه در جشنواره‌ی یلدای بام‌لند دو اجرا طی روزهای چهارشنبه (29 آذر) ساعت 18:30 و پنج‌شنبه (30 آذر) ساعت 19:30 دارد.

گروه موسیقی پاپ راک «کسرا عزیزا» از سال 91 مشغول فعالیت است. در این گروه پنج نفره علی درخشان، درامز و کاخن؛ بهنام شکرالهی، گیتار الکتریک؛ پوریا قربانی، گیتار لید؛ مهرداد حامدی، گیتار باس و هومن موسوی، نوازنده‌ی پیانو و کیبورد هستند. مهدی خان‌محمدی نیز مدیر برنامه و تهیه‌کننده‌ی این گروه است.
اجرای گروه کسرا عزیزا پنج‌شنبه (30 آذر) ساعت 20:30 و جمعه (یکم دی) ساعت 19:30 در جشنواره‌ی یلدای بام‌لند برگزار می‌شود.
علاوه بر این سه گروه، چندین گروه موسیقی خیابانی نیز در قسمت‌های مختلف مجموعه‌ی بام‌لند و طی ساعت‌های مختلف در سه روز برگزاری جشنواره‌ی یلدا اجرا خواهند داشت.
این برنامه‌ها در راستای دیگر برنامه‌های مجتمع تجاری تفریحی بام‌لند به مناسبت شب یلدا است که در قالب جشنواره‌ی یلدا در فضای باز این مجموعه برگزار می‌شود. اجرای تئاتر عروسکی، قصه‌گویی و نقالی برای کودکان، نمایش ماشین‌های کلاسیک، ایستگاه نقاشی و... از دیگر برنامه‌هایی هستند که طی این سه شب در جشنواره‌ی یلدای بام‌لند برگزار می‌شود.
جشنواره‌ی یلدای بام‌لند به مدت سه شب از 29 آذر تا یکم دی از ساعت 18 تا 22 در فضای متفاوت بام‌لند و در کنار دریاچه‌ی خلیج فارس برپا است.
لازم به ذکر است تمامی برنامه‌ها و از جمله اجراهای موسیقی به صورت رایگان برگزار می‌شود و شرکت در این برنامه‌ها برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

آخرین اخبار